  • C0603C681M1RAC7867
C0603C681M1RAC7867
advertisement
Manufacturer No:
C0603C681M1RAC7867
HK JDW NO:
417-C0603C681M1RAC7867
Package:
0603
Description:
680pF Ceramic Capacitor 20% 0603
Step5Bar-code shipping tag
C0603C681M1RAC7867
    Select All
  • Mount
    Surface Mount
  • Package / Case
    0603
  • Tolerance
    20%
  • Pbfree Code
    yes
  • Max Operating Temperature
    125°C
  • Min Operating Temperature
    -55°C
  • Capacitance
    680pF
  • Voltage - Rated DC
    100V
  • Depth
    800μm
  • Dielectric
    X7R
  • Height
    800μm
  • Length
    1.6mm