  • C0402C152J4RAC
C0402C152J4RAC
advertisement
Manufacturer No:
C0402C152J4RAC
HK JDW NO:
417-C0402C152J4RAC
Description:
Capacitor, Ceramic, Chip, General Purpose, 1500pF, 16V, ±5%, X7R, 0402 (1005 mm), -55º ~ +125ºC, Bulk