BZT52B18-G3-08
BZT52B18-G3-08
884-BZT52B18-G3-08
SOD-123
ZENER DIODE 18Ohm ±2% 18V 100nA @ 14V -65°C~150°C 410mW 2 Terminations ZENER SOD-123