  • BZ114096WZ10248BK1
BZ114096WZ10248BK1
advertisement
Manufacturer No:
BZ114096WZ10248BK1
Manufacturer:
Vishay Beyschlag
HK JDW NO:
878-BZ114096WZ10248BK1
Package:
Description:
1000pF 40000V 40kV Ceramic Capacitor -10% +30%
Step5Bar-code shipping tag
BZ114096WZ10248BK1
  • Type
    Parameter
    Select All
  • Factory Lead Time
    17 Weeks
  • Packaging
    Bulk
  • Tolerance
    -10% +30%
  • Part Status
    Active
  • Moisture Sensitivity Level (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Applications
    General Purpose
  • Voltage - Rated
    40000V 40kV
  • Capacitance
    1000pF