  • BXEB-L0280Z-57E1000-C-B3
BXEB-L0280Z-57E1000-C-B3
advertisement
Manufacturer No:
BXEB-L0280Z-57E1000-C-B3
HK JDW NO:
111-BXEB-L0280Z-57E1000-C-B3
Step5Bar-code shipping tag
BXEB-L0280Z-57E1000-C-B3
  • Type
    Parameter
    Select All
  • Factory Lead Time
    6 Weeks
  • Packaging
    Bulk
  • Series
    EB Series™ Gen 2
  • Size / Dimension
    280.00mm Lx24.00mm W
  • Feature
    With Connector
  • Part Status
    Active
  • Color
    White, Cool
  • Voltage - Forward (Vf) (Typ)
    19.5V
  • Viewing Angle
    120°
  • Current - Test
    350mA
  • Lumens/Watt @ Current - Test
    180 lm/W
  • CCT (K)
    5700K 3-Step MacAdam Ellipse
  • Current - Max
    700mA
  • Temperature - Test
    25°C
  • Height
    6.10mm