  • BXEB-L0280Z-50E1000-C-A3
BXEB-L0280Z-50E1000-C-A3
advertisement
Manufacturer No:
BXEB-L0280Z-50E1000-C-A3
HK JDW NO:
111-BXEB-L0280Z-50E1000-C-A3
Step5Bar-code shipping tag
BXEB-L0280Z-50E1000-C-A3
  • Type
    Parameter
    Select All
  • Factory Lead Time
    10 Weeks
  • Packaging
    Tray
  • Series
    EB Series™
  • Size / Dimension
    280.00mm Lx24.00mm W
  • Part Status
    Obsolete
  • Moisture Sensitivity Level (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Color
    White, Cool
  • Voltage - Forward (Vf) (Typ)
    22.1V
  • Current - Test
    350mA
  • Lumens/Watt @ Current - Test
    159 lm/W
  • CCT (K)
    5000K 3-Step MacAdam Ellipse
  • Current - Max
    700mA
  • Temperature - Test
    50°C
  • Height
    6.1mm