  • BWCU00121008250T02
BWCU00121008250T02
advertisement
Manufacturer No:
BWCU00121008250T02
HK JDW NO:
156-BWCU00121008250T02
Step5Bar-code shipping tag
BWCU00121008250T02
  • Operating Temperature
    -40°C ~ 105°C
  • Size / Dimension
    0.049" L x 0.039" W (1.25mm x 1.00mm)
  • DC Resistance (DCR) (Max)
    300mOhm
  • Current Rating (Max)
    400mA
  • Impedance @ Frequency
    25 Ohms @ 100 MHz
  • Voltage Rating - DC
    50V
  • Height (Max)
    0.035" (0.90mm)