  • BSI9233R300FB19
BSI9233R300FB19
advertisement
Manufacturer No:
BSI9233R300FB19
HK JDW NO:
875-BSI9233R300FB19
Package:
Conformal
Datasheet:
Description:
Through Hole 3.3Ohm, Wirewound,
Step5Bar-code shipping tag
BSI9233R300FB19
  • Tolerance
    1%
  • Temperature Coefficient
    300 ppm/°C
  • Resistance
    3.3Ohm
  • Max Operating Temperature
    275°C
  • Min Operating Temperature
    -55°C
  • Composition
    Wirewound
  • Power Rating
    6W
  • Diameter
    9mm
  • Length
    26mm