  • BK/MDL-20-R
BK/MDL-20-R
advertisement
Manufacturer No:
BK/MDL-20-R
Manufacturer:
Cooper Bussmann
HK JDW NO:
3283-BK/MDL-20-R
Package:
Datasheet:
Description:
Electric Fuse, Time Delay Blow, 20A, 32VAC, 1000A (IR), Inline/holder, ROHS COMPLIANT