  • BK/GBB-25-R
BK/GBB-25-R
advertisement
Manufacturer No:
BK/GBB-25-R
Manufacturer:
Cooper Bussmann
HK JDW NO:
3283-BK/GBB-25-R
Package:
Datasheet:
Description:
Electric Fuse, Very Fast Blow, 25A, 250VAC, 125VDC, 200A (IR), Inline/holder, ROHS COMPLIANT