  • BK/C520-375-R
BK/C520-375-R
advertisement
Manufacturer No:
BK/C520-375-R
Manufacturer:
Cooper Bussmann
HK JDW NO:
3283-BK/C520-375-R
Package:
Datasheet:
Description:
Electric Fuse, Fast Blow, 0.375A, 250VAC, 35A (IR), Inline/holder, ROHS COMPLIANT