  • BK/ATC-25ID
BK/ATC-25ID
advertisement
Manufacturer No:
BK/ATC-25ID
HK JDW NO:
256-BK/ATC-25ID
Purchasing and Inquiry
See Relate Datesheet
Step5Bar-code shipping tag
BK/ATC-25ID
  • Type
    Parameter
    Select All
  • Factory Lead Time
    4 Weeks
  • Packaging
    Bulk
  • Published
    2014
  • Part Status
    Active
  • Moisture Sensitivity Level (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Color
    Clear
  • Voltage - Rated DC
    32V
  • Current Rating
    25A
  • Height
    5.25mm
  • Length
    19.3mm
  • Width
    12.5mm