  • BFC237582392
BFC237582392
advertisement
Manufacturer No:
BFC237582392
Manufacturer:
Vishay
HK JDW NO:
866-BFC237582392
Description:
3.9nF Film Capacitor 5% Radial Through Hole
Step5Bar-code shipping tag
BFC237582392
    Radial
  • Published
    2013
  • Tolerance
    5%
  • Max Operating Temperature
    105°C
  • Min Operating Temperature
    -55°C
  • Capacitance
    3.9nF
  • Lead Pitch
    22.5mm