  • B86305L0050R000
B86305L0050R000
advertisement
Manufacturer No:
B86305L0050R000
HK JDW NO:
258-B86305L0050R000
Description:
LINE REACTOR 50A, 0.6MH
Step5Bar-code shipping tag
B86305L0050R000
  • Operating Temperature
    -25°C~100°C
  • Packaging
    Box
  • Part Status
    Not For New Designs
  • Applications
    Converter
  • Termination Style
    Terminal Block
  • Voltage - Rated AC
    520V
  • Approval Agency
    cURus
  • Inductance
    600μH
  • Current
    50A