  • B83B392JQ1B0170100050EOY
B83B392JQ1B0170100050EOY
advertisement
Manufacturer No:
B83B392JQ1B0170100050EOY
Manufacturer:
STE(Songtian Elec)
HK JDW NO:
15946-B83B392JQ1B0170100050EOY
Package:
Datasheet:
Description:
3.9nF -40℃~+105℃ ±5% 1.25V Radial Leaded,P=15mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS