  • B82796S0253N201
B82796S0253N201
advertisement
Manufacturer No:
B82796S0253N201
Manufacturer:
EPCOS (TDK)
HK JDW NO:
258-B82796S0253N201
Package:
Datasheet:
B82796S0253N201
Description:
Common Mode Chokes Dual 25uH 100kHz 0.8A 0.1Ohm DCR Thru-Hole Box
Step5Bar-code shipping tag
B82796S0253N201
  • Packaging
    Box
  • Part Status
    Obsolete
  • Type
    Data Line/Signal Line
  • Configuration
    Dual
  • Number of Lines
    2
  • Voltage Rating
    80VDC|42VAC