  • B82479G1153M000
B82479G1153M000
advertisement
Manufacturer No:
B82479G1153M000
HK JDW NO:
258-B82479G1153M000
Datasheet:
B82479G1153M000
Step5Bar-code shipping tag
B82479G1153M000
  • Operating Temperature
    -55°C~150°C
  • Series
    B82479G1
  • Size / Dimension
    0.730Lx0.600W 18.54mmx15.24mm
  • Tolerance
    ±20%
  • Part Status
    Not For New Designs
  • Current Rating (Amps)
    3.4A
  • Shielding
    Shielded
  • Inductance
    15μH
  • DC Resistance (DCR)
    48mOhm Max
  • Inductance Frequency - Test
    100kHz
  • Current - Saturation
    7A
  • Height Seated (Max)
    0.280 7.11mm