  • B82479A1473M000
B82479A1473M000
advertisement
Manufacturer No:
B82479A1473M000
HK JDW NO:
258-B82479A1473M000
Datasheet:
B82479A1473M000
Description:
Quantity:
In Stock : 1073
Share
Qty
Unit Price
Ext Price
Not the price you want? Send RFQ Now and we'll contact you ASAP.
Product Details
Step5Bar-code shipping tag
B82479A1473M000
    Select All
  • Factory Lead Time
    14 Weeks
  • Operating Temperature
    -55°C~150°C
  • Series
    B82479A1
  • Size / Dimension
    0.730Lx0.600W 18.54mmx15.24mm
  • Tolerance
    ±20%
  • Part Status
    Active
  • Current Rating (Amps)
    2.6A
  • Shielding
    Unshielded
  • Inductance
    47μH
  • DC Resistance (DCR)
    87mOhm Max
  • Inductance Frequency - Test
    100kHz
  • Current - Saturation
    4.5A
  • Height Seated (Max)
    0.280 7.11mm