  • B82477G2223M000
B82477G2223M000
advertisement
Manufacturer No:
B82477G2223M000
HK JDW NO:
258-B82477G2223M000
Datasheet:
B82477G2223M000
Description:
Quantity:
In Stock : 1193
Share
Qty
Unit Price
Ext Price
Not the price you want? Send RFQ Now and we'll contact you ASAP.
Product Details
Step5Bar-code shipping tag
B82477G2223M000
    Select All
  • Factory Lead Time
    10 Weeks
  • Operating Temperature
    -55°C~125°C
  • Series
    B82477G2
  • Size / Dimension
    0.484Lx0.484W 12.30mmx12.30mm
  • Tolerance
    ±20%
  • Part Status
    Active
  • Current Rating (Amps)
    2.8A
  • Shielding
    Shielded
  • Inductance
    22μH
  • DC Resistance (DCR)
    36mOhm Max
  • Inductance Frequency - Test
    1kHz
  • Height Seated (Max)
    0.236 6.00mm