  • B82412A3470J
B82412A3470J
advertisement
Manufacturer No:
B82412A3470J
HK JDW NO:
258-B82412A3470J
Datasheet:
B82412A3470J
Step5Bar-code shipping tag
B82412A3470J
  • Operating Temperature
    -55°C~125°C
  • Size / Dimension
    0.126Lx0.098W 3.20mmx2.50mm
  • Tolerance
    ±5%
  • Part Status
    Obsolete
  • Current Rating (Amps)
    470mA
  • Inductance
    47nH
  • DC Resistance (DCR)
    220mOhm Max
  • Frequency - Self Resonant
    1.6GHz
  • Q @ Freq
    65 @ 500MHz
  • Inductance Frequency - Test
    10MHz
  • Height Seated (Max)
    0.075 1.90mm