  • B82133A5151M000
B82133A5151M000
advertisement
Manufacturer No:
B82133A5151M000
Manufacturer:
TDK Electronics Inc.
HK JDW NO:
258-B82133A5151M000
Package:
Axial
Datasheet:
B82133A5151M000
Purchasing and Inquiry
See Relate Datesheet
Step5Bar-code shipping tag
B82133A5151M000
  • Type
    Parameter
    Select All
  • Factory Lead Time
    10 Weeks
  • Mounting Type
    Through Hole
  • Package / Case
    Axial
  • Material - Core
    Iron
  • Operating Temperature
    -55°C~125°C
  • Packaging
    Tape & Reel (TR)
  • Series
    B82133
  • Published
    2008
  • Size / Dimension
    0.295Diax0.984L 7.50mmx25.00mm
  • Tolerance
    ±20%
  • Part Status
    Active
  • Moisture Sensitivity Level (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Type
    Wirewound
  • Current Rating (Amps)
    150mA
  • Shielding
    Unshielded
  • Inductance
    350μH
  • DC Resistance (DCR)
    21Ohm
  • Frequency - Self Resonant
    11MHz
  • Inductance Frequency - Test
    100kHz