  • B78148T3391J
B78148T3391J
advertisement
Manufacturer No:
B78148T3391J
Manufacturer:
EPCOS
HK JDW NO:
3410-B78148T3391J
Package:
Radial
Datasheet:
Description:
B78148T3391J datasheet pdf and Fixed Inductors product details from EPCOS stock available at Utmel
Step5Bar-code shipping tag
B78148T3391J
    Select All
  • Mount
    Through Hole
  • Package / Case
    Radial
  • Material - Core
    Ceramic
  • Packaging
    Tape & Reel (TR)
  • Tolerance
    5%
  • Composition
    Unshielded
  • Current Rating
    790mA
  • Inductance
    390 nH
  • Test Frequency
    25.2MHz
  • Frequency - Self Resonant
    300MHz
  • DC Resistance (DCR) - Parallel
    270mOhm
  • Height Seated (Max)
    9.8044mm