  • B78148S1183J
B78148S1183J
advertisement
Manufacturer No:
B78148S1183J
HK JDW NO:
769-B78148S1183J
Package:
Radial
Step5Bar-code shipping tag
B78148S1183J
  • Package / Case
    Radial
  • Packaging
    Tape & Reel (TR)
  • Tolerance
    5%
  • Current Rating
    580mA
  • Inductance
    18 μH
  • Test Frequency
    2.52MHz
  • Frequency - Self Resonant
    17MHz
  • DC Resistance (DCR) - Parallel
    670mOhm
  • Length
    9.1948mm