  • B72240L751K100
B72240L751K100
advertisement
Manufacturer No:
B72240L751K100
HK JDW NO:
258-B72240L751K100
Package:
Datasheet:
B72240L751K100
Description:
Var MOV 750VAC/970VDC 40000A 1200V Thru-Hole Bent Strap Terminal Automotive Box