  • B66421U0160K187
B66421U0160K187
advertisement
Manufacturer No:
B66421U0160K187
Manufacturer:
EPCOS (TDK)
HK JDW NO:
3410-B66421U0160K187
Package:
Datasheet:
Description:
FERRITE CORE, EFD, N87
Purchasing and Inquiry
See Relate Datesheet
Step5Bar-code shipping tag
B66421U0160K187
  • Type
    Parameter
    Select All
  • Lifecycle Status
    PRODUCTION (Last Updated: 2 months ago)
  • Weight
    4.535924g
  • Tolerance
    10%
  • Depth
    9.1mm
  • Inductance
    160 nH
  • Height
    8.89mm
  • Length
    25mm
  • Width
    24.892mm