  • B57431V2474J62
B57431V2474J62
advertisement
Manufacturer No:
B57431V2474J62
Manufacturer:
EPCOS
HK JDW NO:
3410-B57431V2474J62
Package:
0805
Datasheet:
Description:
Tolerance:5%
Quantity:
In Stock : 617
Share
Qty
Unit Price
Ext Price
Not the price you want? Send RFQ Now and we'll contact you ASAP.
Step5Bar-code shipping tag
B57431V2474J62
  • Package / Case
    0805
  • Tolerance
    5%
  • Termination
    SMD/SMT
  • Resistance
    470kOhm
  • Max Operating Temperature
    125°C
  • Min Operating Temperature
    -55°C
  • Power Rating
    210mW
  • Height
    1.3mm
  • Length
    2mm
  • Width
    1.25mm