  • B41821A8107M5
B41821A8107M5
advertisement
Manufacturer No:
B41821A8107M5
HK JDW NO:
3410-B41821A8107M5
Description:
100μF Capacitor 20% Bulk 5.0038mm Radial
Step5Bar-code shipping tag
B41821A8107M5
    Radial
  • Packaging
    Bulk
  • Tolerance
    20%
  • Max Operating Temperature
    85°C
  • Min Operating Temperature
    -40°C
  • Voltage - Rated
    63V
  • Capacitance
    100μF
  • Lead Pitch
    5.0038mm
  • Life (Hours)
    2000 hours
  • Height Seated (Max)
    13.4874mm