  • B32922H3394M000
B32922H3394M000
advertisement
Manufacturer No:
B32922H3394M000
Manufacturer:
TDK Electronics Inc.
HK JDW NO:
258-B32922H3394M000
Description:
B32922H 0.39μF Film Capacitor ±20% Radial PC Pins 630V-DC 305V-AC Polypropylene (PP), Metallized
Quantity:
In Stock : 1846
Share
Qty
Unit Price
Ext Price
Not the price you want? Send RFQ Now and we'll contact you ASAP.
Step5Bar-code shipping tag
B32922H3394M000
    Select All
  • Factory Lead Time
    21 Weeks
  • Mounting Type
  • Dielectric Material
    Polypropylene (PP), Metallized
  • Operating Temperature
    -40°C~110°C
  • Packaging
    Bulk
  • Series
    B32922H
  • Tolerance
    ±20%
  • Part Status
    Active
  • Termination
    PC Pins
  • Applications
    Automotive; EMI, RFI Suppression
  • Capacitance
    0.39μF
  • Voltage - Rated DC
    630V
  • Voltage - Rated AC
    305V
  • Lead Spacing
    0.591 15.00mm