  • B32913A4394M000
B32913A4394M000
advertisement
Manufacturer No:
B32913A4394M000
HK JDW NO:
258-B32913A4394M000
Description:
B32913 0.39μF Film Capacitor ±20% Radial PC Pins 440V-AC Polypropylene (PP), Metallized
Step5Bar-code shipping tag
B32913A4394M000
  • Operating Temperature
    -40°C~110°C
  • Packaging
    Bulk
  • Series
    B32913
  • Tolerance
    ±20%
  • Part Status
    Obsolete
  • Capacitance
    0.39μF
  • Voltage - Rated AC
    440V
  • Lead Spacing
    0.886 22.50mm