  • B32912B4223M
B32912B4223M
advertisement
Manufacturer No:
B32912B4223M
Manufacturer:
TDK Corporation
HK JDW NO:
769-B32912B4223M
Description:
22nF Film Capacitor 20% Radial PC Pins 440V-AC PP Through Hole
Step5Bar-code shipping tag
B32912B4223M
    Select All
  • Mount
  • Dielectric Material
    PP
  • Tolerance
    20%
  • Termination
    PC Pins
  • Max Operating Temperature
    110°C
  • Min Operating Temperature
    -40°C
  • Capacitance
    22nF
  • Voltage - Rated AC
    440V
  • Lead Pitch
    15.0114mm