  • B32912B3224M003
B32912B3224M003
advertisement
Manufacturer No:
B32912B3224M003
Manufacturer:
EPCOS (TDK)
HK JDW NO:
258-B32912B3224M003
Package:
Datasheet:
B32912B3224M003
Description:
Cap Film Suppression X1 0.22uF 760VDC/330VAC PP 20% (18 X 8.5 X 14.5mm) Radial 15mm 110°C Automotive Bulk
Purchasing and Inquiry
See Relate Datesheet
Step5Bar-code shipping tag
B32912B3224M003
  • Tolerance
    20%
  • Part Status
    Active
  • Type
    EMI Suppression
  • Termination Style
    Radial
  • Dielectric
    PP
  • Voltage
    760VDC|330VAC