  • B32653A3444J000
B32653A3444J000
advertisement
Manufacturer No:
B32653A3444J000
Manufacturer:
EPCOS
HK JDW NO:
3410-B32653A3444J000
Description:
440nF Film Capacitor 5% Radial Radial Through Hole
Step5Bar-code shipping tag
B32653A3444J000
    Select All
  • Contact Plating
    Tin
  • Mount
    Through Hole
  • Package / Case
    Radial
  • Packaging
    Bulk
  • Tolerance
    5%
  • Termination
  • Max Operating Temperature
    100°C
  • Min Operating Temperature
    -55°C
  • Capacitance
    440nF
  • Lead Pitch
    22.5mm