  • B32529C563K189
B32529C563K189
advertisement
Manufacturer No:
B32529C563K189
Manufacturer:
TDK Corporation
HK JDW NO:
769-B32529C563K189
Description:
56nF Film Capacitor 10% Radial Through Hole
Step5Bar-code shipping tag
B32529C563K189
  • Tolerance
    10%
  • Max Operating Temperature
    125°C
  • Min Operating Temperature
    -55°C
  • Capacitance
    56nF
  • Lead Pitch
    5mm