  • B32526R3226J000
B32526R3226J000
advertisement
Manufacturer No:
B32526R3226J000
Manufacturer:
EPCOS (TDK)
HK JDW NO:
258-B32526R3226J000
Package:
Datasheet:
B32526R3226J000
Purchasing and Inquiry
See Relate Datesheet
Step5Bar-code shipping tag
B32526R3226J000
    Select All
  • ECCN (US)
    EAR99
  • Capacitance Value
    22uF
  • Mounting
    Through Hole
  • Terminal Pitch (mm)
    37.5
  • Size (mm)
    41.5 X 16 X 28.5
  • Wire Form
    Straight
  • Minimum Operating Temperature (°C)
    -55
  • Maximum Operating Temperature (°C)
    125
  • Product Depth (mm)
    16(Max)
  • Lead Diameter (mm)
    1
  • Lead Length (mm)
    6
  • Seated Plane Height (mm)
    28.5(Max)
  • Tolerance
    5%
  • Part Status
    Active
  • Type
    Pulse
  • Construction
    Wound
  • Termination Style
    Radial
  • Dielectric
    PET
  • Voltage
    250VDC|160VAC