  • B32523Q6105K3
B32523Q6105K3
advertisement
Manufacturer No:
B32523Q6105K3
Manufacturer:
TDK Corporation
HK JDW NO:
769-B32523Q6105K3
Description:
1μF Film Capacitor 10% Radial Through Hole
Quantity:
In Stock : 9838
Step5Bar-code shipping tag
B32523Q6105K3
    Select All
  • Mount
    Through Hole
  • Tolerance
    10%
  • Max Operating Temperature
    125°C
  • Min Operating Temperature
    -55°C
  • Capacitance
    1μF
  • Lead Pitch
    22.5mm