  • B32522C6224J000
B32522C6224J000
advertisement
Manufacturer No:
B32522C6224J000
Manufacturer:
TDK Corporation
HK JDW NO:
769-B32522C6224J000
Package:
Radial
Datasheet:
Description:
220nF Film Capacitor 5% Radial Radial Through Hole
Quantity:
In Stock : 6308
Step5Bar-code shipping tag
B32522C6224J000
  • Type
    Parameter
    Select All
  • Factory Lead Time
    6 Weeks
  • Contact Plating
    Tin
  • Mount
    Through Hole
  • Package / Case
    Radial
  • Tolerance
    5%
  • Termination
  • Max Operating Temperature
    125°C
  • Min Operating Temperature
    -55°C
  • Capacitance
    220nF
  • Lead Pitch
    15mm