  • B32521C6473J000
B32521C6473J000
advertisement
Manufacturer No:
B32521C6473J000
Manufacturer:
TDK Corporation
HK JDW NO:
769-B32521C6473J000
Description:
47nF Film Capacitor 5% Radial Radial Through Hole
Quantity:
In Stock : 2565
Step5Bar-code shipping tag
B32521C6473J000
    Select All
  • Contact Plating
    Tin
  • Tolerance
    5%
  • Termination
  • Max Operating Temperature
    125°C
  • Min Operating Temperature
    -55°C
  • Capacitance
    47nF
  • Depth
    5mm
  • Lead Pitch
    10mm
  • Dielectric
    PET
  • Lead Diameter
    600 μm
  • Length
    13mm