  • B32520C1393K189
B32520C1393K189
advertisement
Manufacturer No:
B32520C1393K189
Manufacturer:
TDK-EPC
HK JDW NO:
13290-B32520C1393K189
Description:
39nF Film Capacitor 10% Radial 100V-DC 63V-AC
Step5Bar-code shipping tag
B32520C1393K189
  • Tolerance
    10%
  • Termination
    Radial
  • Max Operating Temperature
    125°C
  • Min Operating Temperature
    -55°C
  • Capacitance
    39nF
  • Voltage - Rated DC
    100V
  • Voltage - Rated AC
    63V