  • B32021A3332M003
B32021A3332M003
advertisement
Manufacturer No:
B32021A3332M003
Manufacturer:
TDK Corporation
HK JDW NO:
769-B32021A3332M003
Description:
3.3nF Film Capacitor 20% Radial
Quantity:
In Stock : 4998
Step5Bar-code shipping tag
B32021A3332M003
  • Type
    Parameter
    Select All
  • Lifecycle Status
    PRODUCTION (Last Updated: 1 month ago)
  • Package / Case
    Radial
  • Tolerance
    20%
  • Max Operating Temperature
    110°C
  • Min Operating Temperature
    -40°C
  • Capacitance
    3.3nF
  • Depth
    4mm
  • Lead Pitch
    10mm
  • Dielectric
    PP
  • Lead Diameter
    600 μm
  • Length
    13mm