  • B22S224JJ340120105065EOY
B22S224JJ340120105065EOY
advertisement
Manufacturer No:
B22S224JJ340120105065EOY
HK JDW NO:
15946-B22S224JJ340120105065EOY
Description:
220nF -40℃~+105℃ ±5% 450V Radial Leaded,P=7.5mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS