  • B22G183JJ240095080045EOY
B22G183JJ240095080045EOY
advertisement
Manufacturer No:
B22G183JJ240095080045EOY
HK JDW NO:
15946-B22G183JJ240095080045EOY
Description:
18nF -40℃~+105℃ ±5% 400V Radial Leaded,P=7.5mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS