  • B22E154JJ150095110060EOJ
B22E154JJ150095110060EOJ
advertisement
Manufacturer No:
B22E154JJ150095110060EOJ
Manufacturer:
STE(Songtian Elec)
HK JDW NO:
15946-B22E154JJ150095110060EOJ
Package:
Datasheet:
Description:
150nF -40℃~+105℃ ±5% 250V Radial Leaded,P=7.5mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS