  • AX5HBF1-200.0000
AX5HBF1-200.0000
advertisement
Manufacturer No:
AX5HBF1-200.0000
HK JDW NO:
5-AX5HBF1-200.0000
Step5Bar-code shipping tag
AX5HBF1-200.0000
  • Operating Temperature
    -40°C~85°C
  • Packaging
    Bulk
  • Size / Dimension
    0.197Lx0.126W 5.00mmx3.20mm
  • Voltage - Supply
    2.5V
  • Supply Voltage
    2.5V
  • Frequency
    200MHz
  • Frequency Stability
    ±20ppm
  • Current - Supply (Max)
    90mA
  • Physical Dimension
    5.0mm x 3.2mm x 1.4mm
  • Operating Frequency
    200MHz
  • Symmetry-Max
    55/45%
  • Current - Supply (Disable) (Max)
    80mA
  • Height Seated (Max)
    0.059 1.50mm