  • AX3PBF1-125.0000T
AX3PBF1-125.0000T
advertisement
Manufacturer No:
AX3PBF1-125.0000T
HK JDW NO:
5-AX3PBF1-125.0000T
Package:
6-SMD, No Lead
Datasheet:
AX3PBF1-125.0000T
Step5Bar-code shipping tag
AX3PBF1-125.0000T
  • Surface Mount
    YES
  • Operating Temperature
    -40°C~85°C
  • Size / Dimension
    0.126Lx0.098W 3.20mmx2.50mm
  • Voltage - Supply
    2.5V
  • Supply Voltage
    2.5V
  • Frequency
    125MHz
  • Frequency Stability
    ±25ppm
  • Output
    LVPECL
  • Current - Supply (Max)
    50mA
  • Physical Dimension
    3.2mm x 2.5mm x 1.0mm
  • Operating Frequency
    125MHz
  • Rise Time-Max
    0.5ns
  • Fall Time-Max
    0.5ns
  • Symmetry-Max
    55/45%
  • Height Seated (Max)
    0.043 1.10mm