  • AX3PAF3-125.0000
AX3PAF3-125.0000
advertisement
Manufacturer No:
AX3PAF3-125.0000
HK JDW NO:
5-AX3PAF3-125.0000
Datasheet:
AX3PAF3-125.0000
Step5Bar-code shipping tag
AX3PAF3-125.0000
  • Operating Temperature
    -40°C~85°C
  • Packaging
    Strip
  • Size / Dimension
    0.126Lx0.098W 3.20mmx2.50mm
  • Voltage - Supply
    3.3V
  • Supply Voltage
    3.3V
  • Frequency
    125MHz
  • Frequency Stability
    ±25ppm
  • Current - Supply (Max)
    50mA
  • Physical Dimension
    3.2mm x 2.5mm x 1.0mm
  • Operating Frequency
    125MHz
  • Symmetry-Max
    55/45%
  • Height Seated (Max)
    0.043 1.10mm