  • AX3HCF4-200.0000T3
AX3HCF4-200.0000T3
advertisement
Manufacturer No:
AX3HCF4-200.0000T3
HK JDW NO:
5-AX3HCF4-200.0000T3
Step5Bar-code shipping tag
AX3HCF4-200.0000T3
  • Operating Temperature
    -40°C~85°C
  • Size / Dimension
    0.126Lx0.098W 3.20mmx2.50mm
  • Voltage - Supply
    1.8V
  • Supply Voltage
    1.8V
  • Frequency
    200MHz
  • Frequency Stability
    ±25ppm
  • Current - Supply (Max)
    30mA
  • Physical Dimension
    3.2mm x 2.5mm x 1.0mm
  • Operating Frequency
    200MHz
  • Symmetry-Max
    55/45%
  • Height Seated (Max)
    0.043 1.10mm