  • AX3HBF3-120.0000T3
AX3HBF3-120.0000T3
advertisement
Manufacturer No:
AX3HBF3-120.0000T3
HK JDW NO:
5-AX3HBF3-120.0000T3
Step5Bar-code shipping tag
AX3HBF3-120.0000T3
  • Operating Temperature
    -40°C~85°C
  • Packaging
    Tape & Reel (TR)
  • Size / Dimension
    0.126Lx0.098W 3.20mmx2.50mm
  • Voltage - Supply
    2.5V
  • Frequency
    120MHz
  • Frequency Stability
    ±25ppm
  • Output
    HCSL
  • Current - Supply (Max)
    30mA
  • Height Seated (Max)
    0.043 1.10mm