  • AX3HBF1-156.2500
AX3HBF1-156.2500
advertisement
Manufacturer No:
AX3HBF1-156.2500
HK JDW NO:
5-AX3HBF1-156.2500
Package:
6-SMD, No Lead
Datasheet:
AX3HBF1-156.2500
Step5Bar-code shipping tag
AX3HBF1-156.2500
  • Operating Temperature
    -40°C~85°C
  • Packaging
    Strip
  • Size / Dimension
    0.126Lx0.098W 3.20mmx2.50mm
  • Voltage - Supply
    2.5V
  • Supply Voltage
    2.5V
  • Frequency
    156.25MHz
  • Frequency Stability
    ±25ppm
  • Output
    HCSL
  • Current - Supply (Max)
    30mA
  • Physical Dimension
    3.2mm x 2.5mm x 1.0mm
  • Operating Frequency
    156.25MHz
  • Symmetry-Max
    55/45%
  • Height Seated (Max)
    0.043 1.10mm