  • AX3DCF4-114.0000T3
AX3DCF4-114.0000T3
advertisement
Manufacturer No:
AX3DCF4-114.0000T3
HK JDW NO:
5-AX3DCF4-114.0000T3
Step5Bar-code shipping tag
AX3DCF4-114.0000T3
  • Surface Mount
    YES
  • Operating Temperature
    -40°C~85°C
  • Size / Dimension
    0.126Lx0.098W 3.20mmx2.50mm
  • Voltage - Supply
    1.8V
  • Supply Voltage
    1.8V
  • Frequency
    114MHz
  • Frequency Stability
    ±25ppm
  • Output
    LVDS
  • Current - Supply (Max)
    27mA
  • Physical Dimension
    3.2mm x 2.5mm x 1.0mm
  • Operating Frequency
    114MHz
  • Rise Time-Max
    0.5ns
  • Fall Time-Max
    0.5ns
  • Symmetry-Max
    55/45%
  • Height Seated (Max)
    0.043 1.10mm