  • AWSZT-30.00CV-T
AWSZT-30.00CV-T
advertisement
Manufacturer No:
AWSZT-30.00CV-T
Manufacturer:
Abracon LLC
HK JDW NO:
5-AWSZT-30.00CV-T
Package:
1512 (3731 Metric)
Datasheet:
AWSZT-30.00CV-T
Description:
CER RES 30.0000MHZ SMD
Purchasing and Inquiry
See Relate Datesheet
Step5Bar-code shipping tag
AWSZT-30.00CV-T
  • Type
    Parameter
    Select All
  • Factory Lead Time
    9 Weeks
  • Mount
    Surface Mount
  • Mounting Type
    Surface Mount
  • Package / Case
    1512 (3731 Metric)
  • Number of Pins
    2
  • Operating Temperature
    -25°C~85°C
  • Packaging
    Tape & Reel (TR)
  • Series
    AWSZT-CV
  • Size / Dimension
    0.146Lx0.122W 3.70mmx3.10mm
  • Tolerance
    0.5%
  • Part Status
    Active
  • Moisture Sensitivity Level (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Termination
    SMD/SMT
  • Type
    Ceramic
  • Reach Compliance Code
    unknown
  • Frequency Stability
    ±0.3%
  • Case Code (Metric)
    3731
  • Case Code (Imperial)
    1512
  • Impedance
    40Ohm
  • Frequency Tolerance
    ±0.5%
  • Self Resonant Frequency
    30MHz
  • Height
    0.047 1.19mm